Karykaturzysta - Pracownia karykatur i portretów-Katarzyna Dumka, Torun, Bydgoszcz, Inowroclaw
Strona Główna | Regulamin | Jak zamówić? | Galeria | Karykaturzysta na żywo | Pracownia na Facebooku | Cennik | Kontakt | Opinie klientów | O mnie26/09/2020 16:09:44
Nawigacja
Karykatury portretowe
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla mężczyzny
Prezent ślubny
Prezent urodzinowy
Podziękowanie rodzicom
Dla rodziców
Dla szefa szefowej
Dla pracowników
Dla lekarza
Dla mundurowego
Śmieszny prezent
Na walentynki
Na święta
Na Mikołaja
Prezent na rocznicę
Prezent na imieniny
Prezent na osiemnastkę 18-tkę
Mapa strony
http://cms-designs.de
REGULAMIN ZAKUPU

1. WARUNKI OGÓLNE


1.1. Pracownia Artystyczna Firmy Phantasia-Art oraz Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.karykaturzysta.dbv.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Sklep realizuje zamówienia krajowe i zagraniczne.

1.2. Sklep www.karykaturzysta.dbv.pl jest prowadzony przez firmę:
Phantasia-Art Katarzyna Dumka
ul. Broniewskiego 4/86, Toruń
NIP 556-254-82-72

1.3. Adres do korespondencji:
Phantasia-Art
Katarzyna Dumka
ul. Broniewskiego 4/86,
87-100 Toruń
Tel: 721-874-953

1.4. Zakup w sklepie internetowym www.karykaturzysta.dbv.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Jeśli klient decyduje się złożyć zamówienie w pełni akceptuje regulamin.

2. PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


2.1. Zlecenia na wykonanie portretów i karykatur portretowych przyjmowane poprzez internet, za pomocą maili. Klient musi wysłać maila ze zdjęciami osób w cyfrowym formacie do akceptacji. Określić:
*format,
*na kiedy ma być gotowe,
*kolorystykę,
*technikę w której ma być wykonany rysunek czy obraz.
*ilość osób na pracy

2.2. Podstawowym warunkiem realizacji usługi jest akceptacja zdjęć i opisu zlecenia przez firmę Phantasia-Art, określenie przybliżonego terminu realizacji wysłanego mailem na adres karykaturzystka@wp.pl. Mail ze zleceniem musi zawierać:
* Dane osoby,
* adres do wysyłki
* telefon.


2.3. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Terminy realizacji usług zależne od ilości już przyjętych zleceń, wynika to z ograniczeń przerobowych. Klient musi najpierw skontaktować śię mailowo aby dowiedzieć się o dostępności terminów. Jeżeli klient zwleka z wpłata od otrzymania informacji powyżej 30 godzin musi ponownie zapytać o dostępność terminów ( patrz punkt 4.3.)

2.4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Firma Phantasia-Art zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

2.5. Zlecenia na portrety i karykatury portretowe w których zdjęcia nie odpowiednio wyraźne, słaba rozdzielczość, nieudane ujęcia, zrobione ze zbyt bliska, zbyt ciemne, nie aktualne, nie widać oczy oraz gdy termin realizacji już nie możliwy do zrealizowania nie będą przyjmowane.

2.6. Firma Phantasia-Art zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

2.7. Ceny towarów i usług uzyskają Państwo osobiście, mailowo lub telefonicznie.

2.8. Firma Phantasia-Art wystawia paragon lub rachunek na zakupiony towar. Aby otrzymać rachunek należy podać poprawne dane firmy wraz z NIP.

2.9. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale istnieje możliwość indywidualnego odbioru zakupionego towaru w siedzibie naszej firmy po uprzednim uzgodnieniu.

2.10. W przypadku kłopotów technicznych z przesłaniem zlecenia , przyjmujemy też zamówienia wpisane w e-mail phantasia-art@wp.pl oraz phantasia.art@wp.pl

3. PROCEDURY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:


Portrety i Karykatury portretowe
3.1. Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia, zaakceptowaniu zdjęć, formatu oraz terminu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50%-100% z kosztami wysyłki w ciągu 24 godzin. Jeżeli termin wpłaty będzie wydłużony klient musi ponownie wysłać pytanie o termin.

3.2 Klient powinien wskazać które ujęcie/zdjęcie wśród innych ujęć/zdjęć w zleceniu ma posłużyć jako wzór do wykonania rysunku, w razie braku takiej wskazówki Wykonawca sam wybiera ujęcie które uzna za odpowiednie. Nie ma możliwości po narysowaniu zmieniać w rysunku ujęcie twarzy z innych zdjęć.

3.3. Klient może być informowany o zmianie stanu zlecenia lub pozycji na liście innych zleceń.

3.4. Zlecenie gotowe wysyłane do Klienta pod wskazany w zamówieniu adres i we wskazany sposób (Poczta Polska lub firma kurierska Pocztex).

3.5. Po nadaniu przesyłki przez firmę Phantasia-Art pozostaje ona w rękach firmy przewozowej. Firma Phantasia-Art nie ma wpływu na funkcjonowanie firm przewozowych, jak i na termin dostarczenia przesyłek. Od momentu nadania do momentu dostarczenia przesyłki adresatowi obowiązują zasady i regulaminy przyjęte w danej firmie przewozowej.
Poczta dostarcza list polecony/priorytetowy na terytorium Polski zazwyczaj w terminie 1-2dni roboczych. Firma kurierska Pocztex opcja Exress 24 - 1 - 2 dni roboczych w Polsce (sobota nie jest uznawana za dzień roboczy), dodatkowe opcje jak dostarczenie wskazanych godzinach, dostarczenie w sobotę są dodatkowo płatne.
Wysyłka za granice w Europie i do US listem poleconym trwa około 4-8 dni roboczych( o ile przesyłka nie trafi na sprawdzenie przez służby celne).

3.6. Za pośrednictwem Poczty Polskiej firma Phantasia-Art wysyła jedynie przesyłki priorytetowe, nie wysyła zaś przesyłek ekonomicznych (ze względu na nie dający się określić czas doręczenia).

3.7. Za pobraniem Pocztowym wysyłamy tylko te zlecenia które były już zaliczkowane w kwocie minimum 50% od całości. Nie wysyłamy za pobraniem kurierem.

4. CENY I PŁATNOŚCI


4.1. Wszystkie ceny produktów i koszty usług są podawane mailowo(indywidualnie). Ceny dotyczące zamówień na karykatury lub portrety zawierają podatek vat czyli są cenami brutto.

4.2. Należność regulowana przez klienta:
- przelewem bankowym
- płatność gotówką jest możliwa w siedzibie firmy przy odbiorze gotowego zlecenia po wcześniejszym wpłaceniu zaliczki na konto.

4.3. Zlecenia wykonywane według kolejności wpłat pieniędzy na konto firmy Phantasia-Art.

4.4. Przy zleceniach hurtowych i niestandardowych warunki realizacji ustalane są indywidualnie. Firma Phantasia-Art zastrzega sobie prawo pobierania zadatku.

4.5. W przypadku podjęcia stałej współpracy wszystkie warunki ustalane są indywidualnie.

4.6. Firma Phantasia-Art w momencie sprzedaży towaru wystawia paragon z kasy fiskalnej lub na życzenie Klienta może być wystawiony rachunek.

5. ZAMÓWIENIA


5.1. Zamówienia (na usługi rysunki, karykatury, portrety, oraz na inne produkty) przyjmowane są do realizacji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 20.00 i realizowane są według kolejności napływania wpłat. Soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy nie są dniami roboczymi i nie są uwzględniane.

5.2. O wszystkich planowanych przerwach w pracy informujemy na naszej stronie internetowej. Niezależne od nas przerwy w pracy (spowodowane brakiem prądu, awarią sieci internetowych itp.) automatycznie wydłużają czas realizacji zleceń.

5.3. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy traktowane są jak złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu złożenia zamówienia.

5.4. Jeżeli w danym momencie nie mamy na półce zamówionego przez Was artykułu, bezzwłocznie się z Wami skontaktujemy i pomożemy Wam podjąć decyzję o sposobie realizacji zamówienia (zmiana zamówienia, realizacja części zamówienia, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całego zamówienia).

5.5. Złożenie przez Nabywcę zamówienia jest równoznaczne z zobowiązaniem się do uregulowania należności za to zamówienie.

5.6. Klient zamawiając rysunek,karykaturę , portret, kupuje tylko sam rysunek bez praw do jego powielaniu i rozpowszechniania. Jeżeli klient chcę wykorzystywać wzór cyfrowy z wykonanego rysunku, karykatury, portretu do powielania lub druku musi mieć odrębną umowę licencyjną wydaną przez Firmę Phantasia-Art zezwalająca na wykorzystanie wzoru.

5.7. Każdy wzór lub koncepcja rysunku wykonanego przez Firmę Phantasia-Art jest chroniona prawami autorskimi. Wszelkie próby kopiowania, powielania lub wykorzystywania części lub całości wzoru będą zgłaszane do odpowiednich organów na podstawie odpowiednich paragrafów Kodeksu Karnego.

6. REKLAMACJE


6.1. Po akceptacji i zatwierdzeniu zdjęć, opisu karykatury dostarczonego przez klienta można dokonać zmian dopóki zlecenie nie zostało rozpoczęte. Nie uwzględniamy reklamacji gdy klient świadomie lub nieświadomie wysyła nie aktualne zdjęcia danej osoby, posiadał lepsze ujęcia ale wspomniał o tym po narysowaniu.

6.2. Firma Phantasia-Art zobowiązuję się do naprawiania drobnych poprawek powstałych z winy Wykonawcy Usługi, gdy taka poprawka nie jest możliwa rysunek wykonywany od nowa. Wykonania poprawek lub wykonanie od nowa wydłuża termin ustalony na początku zlecenia.

6.3. Zamawiając karykaturę klient jest świadomy co to jest karykatura portretowa i że zaczerpnął informacji w ogólnodostępnych źródłach. Rysunek-karykatura portretowa może być porównywana tylko do zdjęcia z którego została wykonana. Jeżeli rysunek-karykatura była wykonana na żywo, to do osoby z której była wykonana.

6.4. Klient może odstąpić od umowy zamówienia usługi poprzez internet na wykonanie karykatury bądź portretu w ciągu 10 dni o ile usługa nie została rozpoczęta. Jeżeli rysunek został rozpoczęty lub wykonany, to klient nie może żądać zwrotu zaliczki.

6.5. W przypadku stwierdzenia wad lub braku jakiegoś elementu który był wskazany w treści zamówienia na rysunku, prosimy odesłać drogą pocztową (list priorytetowy) na adres siedziby firmy wraz z paragonem. Przesyłkę prosimy odsyłać w naszym opakowaniu w którym zostały wysłane czyli tekturowa tuba która chroni przed pognieceniem. Rysunki odesłane w innych opakowaniach - pudła, koperty nie będą reklamowane. Firma Phantasia-Art nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

6.6. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku uzasadnionej reklamacji wady lub braki zostaną nieodpłatnie poprawione i zostanie nieodpłatnie wysłane do klienta.

6.7. Towar reklamowany należy odesłać w takim stanie i takim opakowaniu, w jakim dotarł do Klienta na adres siedziby Firmy Phantasia-Art

6.8. W przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej Klient powinien sporządzić stosowny protokół i uzyskać podpis pracownika poczty lub kuriera - osoby dostarczającej lub wydającej przesyłkę. Brak protokołu znacznie utrudnia Klientowi dochodzenie roszczeń z tego tytułu w stosunku do przewoźnika.

6.9. Firma Phantasia-Art nie bierze pod uwagę reklamacji wynikających z różnic w postrzeganiu sztuki, techniki wykonania jej i poziomu poczucia humoru( chodzi o karykatury) przez klienta.

7. ZWROTY I DANE OSOBOWE

7.1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może odstąpić od umowy zakupu bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki lub osobistego odebrania towaru jedynie w następujących przypadkach, gdy:
- Produkty nie były wykonywane na specjalne zamówienie, rysowane na zamówienie .
- Produkty nie były używane i nie zostały w żaden sposób uszkodzone.
- Klient dostarczy produkty do siedziby firmy Phantasia-Art na własny koszt.
- Odstąpienie od umowy jest dokonane w formie pisemnej i jest dostarczone do siedziby firmy Phantasia-Art w wyżej wymienionym terminie osobiście, listownie lub przez e-mail.

7.2. Należność za uprzednio zakupiony towar zostanie zwrócona Klientowi wyłącznie na konto bankowe w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od daty przyjęcia zwróconego towaru do biura.

7.3. Dane osobowe zawarte we wszelkich formularzach przysyłanych do lub składanych bezpośrednio w Firmie Phantasia-Art są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

8. OPINIE KLIENTÓW


8.1. Każdy klient pracowni Phantasia-Art ma prawo do wystawienia opinii na temat przebiegu całego zamówienia na stronie Firmy www.karykaturzysta.dbv.pl w zakładce "opinie klientów".
8.2. Aby wystawić komentarz po transakcji trzeba zarejestrować się na stronie Firmy jako użytkownik.
8.3. Informacje podane w trakcie rejestracji są znane tylko osobie rejestrującej się na stronie.
8.4. Pracownia Phantasia-Art zastrzega sobie prawo do blokownia lub usuwania osób, które nie były klientami pracowni bądź łamią regulamin strony.


9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE


9.1. Wszystkie projekty prezentowane na stronie internetowej Firmy Phantasia-Art podlegają prawu autorskiemu i nie mogą być kopiowane i wykorzystywane w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody autorów i osób posiadających do nich prawa. Także żadna część serwisu nie może być kopiowana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, bez pisemnej zgody jej autora. Osoba, która powieli w całości lub w części jakikolwiek produkt lub wzór, podlega karze.

9.2. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny. Firma Phantasia-Art zastrzega sobie także prawo do zmiany opisu, regulaminu, cen towarów i usług znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, wycofywania towarów i usług z oferty, bądź wprowadzania w nich zmian.

9.3. Wszelkie ewentualne kwestie sporne rozstrzygane będą przez Sąd Grodzki właściwy dla siedziby Firmy Phantasia-Art.


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
http://cms-designs.de
Polub nas na Facebook'u
http://cms-designs.de

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl